answer to life the universe and everything

پس از مدت ها سری به اینجا زدم ؛ چقدر سوت و کور است :/

اما با پاسخ یک سوال مهم برگشتم : پاسخ به زندگی ، جهان و همه چیز! روی لینک روبه رو کلیک کنید تا بگم جریان چیه؟ answer to life the universe and everything

جواب رو مشاهده کردید!؟ :دی این جمله برگرفته از کتاب “راهنمای کهکشان برای اتواستاپ زن ها” نوشته داگلاس آدامز است؛رمانی با درون مایه طنز علمی تخیلی.
بنظرم رمان جالبی بود. طنز خاص داگلاس آدامز که با نابود شدن کره زمین براثر احداث یک بزرگراه بین کهکشانی آغاز میشود و فقط فورد پریفکت که یک موجود فضایی است و 15 سال در این خرابه گیر افتاده به همراه دوست صمیمی اش آرتور دنت که خانه آن هم به دلیل احداث یک بزرگراه به تلی از خاک تبدیل شده است توانسته اند از زمین جان سالم به در برند.
شخصیت های مهم این رمان فورد پریفکت ، آرتور دنت ، ماروین که یک روبات فیلسوف افسرده است ، زاپود – رئیس جمهور دزد دو کله با سه دست کهکشان…. ( اسم کهکشان رو یادم نیست :/ ) و ترلیان و دو موشش هستند. فورد و آرتور به طور اتفاقی و با احتمال 1 به دو میلیون و سیصد هفت و چهار هزار و صدو بیست و سه سوار سفینه قلب طلا می شوند و ماجراهای بهتری آغاز می شوند.

برای اینکه متوجه بشید چرا جواب سوالی که فیلسوفان و علمای زیادی سالیان سال با هم بحث کردند 42 است باید رمان را بخوانید.

امیش نوشت:
باحرکت گوگل حال کردم که با جستجوی پاسخ به زندگی ، جهان و همه چیز به عدد 42 میرسی. واقعا حرکت فانی بود و یک لایک اساسی دارد.

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید